Filtr produktów

Szczotki Sunburst Tyrolit


Atrybut produktu: Czas schnięcia

Atrybut produktu: Gęstość

Atrybut produktu: Gradacja szczotki

Grubość tarczy -

Atrybut produktu: Kształt szczotki

Atrybut produktu: Moc połączenia -

Atrybut produktu: Pojemność -

Atrybut produktu: Rozmiar szczotki

Średnica tarczy -

Atrybut produktu: Średnica gwintu -

Atrybut produktu: Waga

Cena

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wkład/refill do szczotek Tyrolit Sunburst 152mm P50 zielona TC (alternatywa 3M BB-ZB)

19,50 

Niezależnie od materiału, który jest obrabiany, SUNBURST RADIAL DISCS są „absolutnie najlepsze” do wykańczania i polerowania trudno dostępnych miejsc, bez uszkadzania detali.  Refil Sunburst P50 zielony jest bardziej ekonomicznym rozwiązaniem w przypadku uzupełniania wkładów szczotek niż zakupu nowych.

 

Wkład/refill do szczotek Tyrolit Sunburst 152mm P80 żółta TC (alternatywa 3M BB-ZB)

19,50 

Refil Sunburst Tyrolit typ TC P80 w kolorze żółtym to wysokiej jakości narzędzie do obróbki powierzchni, które doskonale sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Jest to produkt, który cechuje się nie tylko trwałością, ale także skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń, rdzy oraz innych niechcianych osadów z różnych materiałów.

Szczotki SUNBURST 152mm, P50 – zielona TYP TC (alternatywa 3M BB-ZB)

290,00 

Szczotki Sunburst Tyrolit typ TC P50 w kolorze zielonym to wysokiej jakości narzędzie do obróbki powierzchni, które doskonale sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Jest to produkt, który cechuje się nie tylko trwałością, ale także skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń, rdzy oraz innych niechcianych osadów z różnych materiałów.

Szczotka Sunburst zielona(słoneczko) granulacja P50 – zielona, rozmiar 152mm, komplet.

Szczotki SUNBURST 152mm, P120 – biała TYP TC (alternatywa 3M BB-ZB)

290,00 

Szczotki Sunburst Tyrolit typ TC P120 w kolorze białym to wysokiej jakości narzędzie do obróbki powierzchni, które doskonale sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Jest to produkt, który cechuje się nie tylko trwałością, ale także skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń, rdzy oraz innych niechcianych osadów z różnych materiałów.

Szczotka Sunburst biała (słoneczko) granulacja P120, rozmiar 152mm, komplet.

Szczotki SUNBURST 152mm, P80 żółta TYP TC (alternatywa 3M BB-ZB)

290,00 

Szczotki Sunburst Tyrolit typ TC P80 w kolorze żółtym to wysokiej jakości narzędzie do obróbki powierzchni, które doskonale sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Jest to produkt, który cechuje się nie tylko trwałością, ale także skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń, rdzy oraz innych niechcianych osadów z różnych materiałów.

Szczotka Sunburst żółta (słoneczko) granulacja P80, rozmiar 152mm, komplet.

Szczotki Sunburst są wykonane z tworzywa w którym jest zatopione ziarno ścierne. Znanym odpowiednikiem szczotek Sunburst są szczotki 3M Scotch Brite Bristle, czyli popularne BB-ZB, BB-ZB, DB-ZB. Praktycznie są to te same narzędzia a różnią się tylko i wyłącznie logo, po co więc przepłacać.

W skrócie przybliżę Państwu zawartość naszej oferty:

Szczotki Sunburst 152mm z flanszami – najpopularniejsza odmiana, odpowiednik słoneczek BB-ZB. Występują w dwóch odmianach wąsików: zakrzywionej zwanej TC oraz skośnej zwanej TA. Szczotki te występują w następujących granulacjach: TC od P36 do 1 mikrona, zaś w odmianie TA od P36, przez P50 do P80.

Oczywiście można u nas zakupić same szczotki jak i wymienne refile do szczotek czyli tak zwane listki.

Kolejna odmiana to szczotki Sunburst 75mm na trzpieniu 6mm. Jest to produkt do bardziej precyzyjnych prac, na szlifierce prostej. Posiada tylko jeden rodzaj włosa w kształcie zakrzywionym i występuję w 5 granulacjach od P36 do P220. Dostępne są też wkłady wymienne do szczotek fi 75. Odpowiednikiem tego jest szczotka 3M BB-ZS. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.

Tutaj w dobrych cenach Szczotki Sunburst Tyrolit